Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lehké zbraně

Obrazek

 

Hasák                      

Ne moc účinná zbraň.Naleznete ji hned na začátku,leží u rozbitého elektrického vedení.Na Zombie se moc nehodí,mnohem vhodnější je na rozbijení beden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  .

 .

.

 

 .

.

.

.

 

Obrazek     Nůž

Nůž je velice dobrá zbraň. Je mnohem rychlejší než Hasák a také mnohem účinější.Naleznete ho zabodnutý v jednom z těch elektrických potvor.

.

.

.

.

Pistole

Obrazek

  Glock 17                                                                                    Pistole Glock 17 není moc účinná zbraň.Je celkem použitelná na Headcraby, ale jinak ani moc ne.Podstatné je, že má pěkný design a umí střílet pod vodou.

 Obrazek.

  Desert Eagle     

Pistole Desert Eagle je velice účinná na Zombie,Alien Slavey a Bull Squidy.Má pod hlavní laser a je velice přesná.

Střední zbraně

Obrazek

 

 

          HK MP5

Hk MP5 s podvěsným granátometeme je první samopal co v Opposing Force dostanete, ačkoliv také jediný, co ve hře dostanete.Není moc účinný, ale granátomet je fajn.

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

M 249

Lehký kulomet M249 je opravdová lahůdka.Je účinný prakticky na všechny nepřátele, ale má malý zásobník.

Obrazek

 

 

 

 

SPAS 12

Spas 12 je brokovnice, ale v praxi ji moc nevyužijete kvůli. Sekundárním útokem je dvojitý výstřel, který je stejně na hovno jako ten normalní. Ammo jsem měl až do konce pořád 128.

Obrazek

 

 

 

Sniper rifle

Odstřelovací puška je nejsilnější střelnou zbraní v Opposing Force.+Má optiku a velkou sílu.-Je pomalá a je do ní málo munice. 

Těžké zbraně Obrazek                                     Raketomet Bazooka s leserovým naváděním je jedna z nejlepších zbraních v celém Opposing Force,její nevýhodou je malá zásoba raket. V multiplayeru je s ní prdel jak hrom, škoda, že už to nikdo nehraje. 

 

 

ObrazekTeleportovač 

Tato věc vysílá elektrické portály,které vaše nepřátele přemísťuje zpátky do jejich dimenze.Pozor,při bližším kontaktu to uživatele zabije.Naleznete ho v krátké cestě Xenem.Sekundárním útokem je teleport,ten zase vás přemístí do jejich dimenze.

VýbušninyObrazek                                  Výbušnina

Dálkově řízená výbušnina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekGranát

Granát není nic super, ale má hezký tvar.

 

 

 

 

 

 

ObrazekLeserová mina

Já tomu říkám Ticket pass,je to dobrá zbraň,nejlepší v multiplayerovém režimu.Je také vhodná pro tvorbu pastí.Moc jich ale v Opposing Force nenajdete.